30. Výročí oddílu Toulavý Vítr

Ahoj kamarádi,
oddíl Toulavý vítr oslaví v letošním roce 30. výročí svého založení, a proto vás zveme na společné setkání všech bývalých i současných členů, které proběhne v sobotu 1.9. 2012 na Uragánu. Pokud chcete vidět, jak se oddíl během těch třiceti let změnil, přijeďte se podívat.

A co se vlastně bude dít? Bude se vzpomínat na staré (i novější) dobré časy – k prohlédnutí budou kroniky, fotky, camrátka. Sportovně zdatní jedinci si můžou zahrát kelímky, odvážní poměřit své síly v souboji generací, otužilí se vykoupat ve Švarcce, talentovaní si zahrát na kytaru a zazpívat u ohně a zvědaví počkat na Lachtanovo půlnoční překvapení :-). Co ale můžeme určitě my všichni, je setkat se s lidmi, které jsme třeba již delší dobu neviděli, ale na které jsme rozhodně nikdy nezapomněli.

Zde je několik základních informací:

  • Setkání proběhne na Uragánu na Ličově (pokud jste pozapomněli, nejlepší cesta je z Kaplice směrem na Benešov nad Černou, za Ličovem u autobusové zastávky Dluhoště zahnout doprava směrem na Desky a po cca 600 metrech jste na rozcestí k táboru, odkud vás povedou šipky - možnost parkování bude zajištěna).
  • V případě deště budou postavené přístřešky, kam se budeme moci schovat.
  • Můžete přijet sami i s rodinou, jen prosíme bez zvířátek, aby nedocházelo k nežádoucím kolizím v potravním řetězci :-).
  • Bude zajištěno malé občerstvení i něco k pití (káva, čaj, šťáva), takže si s sebou vezměte hrneček a ešus. Bude také možnost opéct si buřty (oheň náš, buřty vlastní)
  • Pokud vy a vaše rodina budete chtít přespat, bude to možné ve vlastních stanech na louce před srubem. Jestli stan nevlastníte, můžete spát pod širákem, nebo si půjčit na místě oddílový stan. Jen je třeba si jej u nás rezervovat v předstihu.
  • Můžete si objednat výroční tričko (cena 100-150 Kč). V případě zájmu napište prosím velikost.
  • Pokud máte doma staré fotky, Samumy, zvadla – prostě cokoli, co se týká historie oddílu a o co se chcete podělit s ostatními, kontaktujte nás co nejdříve na emailu oddil{zavinac}toulavyvitr{tecka}cz a domluvíme se na dalším postupu.

Svoji účast (případně neúčast) prosím potvrďte ZDE co nejdříve, nejpozději však do konce května. Ač jsme se snažili, pravděpodobně se nám nepodařilo sehnat kontakty na všechny bývalé členy. Pokud na ně máte nějaké spojení, budeme rádi, když jim všechny informace předáte. Moc se na vás všechny těšíme!

Současné vedení oddílu Toulavý vítrMomentálně se účastní 62 lidí ze 64 registrovaných.

Pro přihlášení zadejte kontaktní e-mailovou adresu:

e-mail:

Ke vzájemné úspoře času a práce, využijte prosím výše uvedený formulář.
Zadejte e-mailovou adresu a bude Vám vytvořen "účet", k němuž se budete moct kdykoliv znova pomocí zadaného e-mailu přihlásit a upravovat uvedené informace. Na tento e-mail Vám zašleme případné změny a upřesnění.

I v případě, že se nebudete akce účastnit informujte nás pomocí tohoto formuláře, stále je možné si objednat tričko, nebo alespoň aktualizovat svoje kontaktní údaje pro další akce.V případě dotazů, navrhů a připomínek můžete využít oddílový e-mail: oddil{zavinac}toulavyvitr{tecka}cz, nebo vzkazník dole.

Vzkazy a komentáře:

Fotka
Franta - nepřihlášen
178.255.168.X
Ahoj,

dnes jsem náhodou a nevim proč, napsal jméno oddílu, do kterého jsem docházel v letech 1985 - 1988 pod přezdívkou Sandokan. Jsem potěšen, že oddíl funguje tolik let a rád bych se účastnil plánované akce k 30. výročí a s polečně s Vámi se vrátil do let, kdy oddíl vedl Mahagon s Ouškem. Přeju hodně úspěchů a jestli to bude možné, tak se na Vás budu těšit s vého času i na mé osadě URAGÁN.

S pozdravem Franta Hammerbauer alias Sandokan
Fotka
Komín
92.62.231.X
Nyní už je možné se regulérně přihlašovat, pokud se vyskytne jakýkoliv problém nebo otázka, neprodleně se ozvěte :-)
Jméno:
Text:
Kód: image
Kod je POTEMNIK
Nejbližší akce
Schůzka 'Johnny'
Sraz: 1.12.21 16:00
Návrat: 1.12.21 18:00
Schůzka
Sraz: 8.12.21 16:00
Návrat: 8.12.21 18:00
Nové komentáře
Hobit
2.9.2021 20:45:35
Ahoj je online pár fotek z první schůzky :P
Septim
8.8.2021 14:39:03
Felani na buraním místě :-)
Šakal
2.8.2021 12:41:23
Burani na felícím místě :)
Hobit
29.7.2021 20:22:25
Už jsem přidal i mých pár fotek z ...
Hobit
26.7.2021 18:45:50
Ahoj nahrál jsem fotky z tábora :D
Narozeniny čekají
Matyáš
24.12. (22)
Náhodná fotka