Stálý letní dětský tábor

1. 7. – 15. 7. 2023

Zaklínač Geralt z Rivie je vtažen do her mocností o moc a slávu. Jemu však jde jen o bezpečí jeho blízkých, které se snaží ochránit. Na cestě za tímto cílem bude čelit nejednomu nebezpečí. Utká se s králi, armádami, nestvůrami a mnoha dalšími. Pomůžete mu projít touto trnitou cestou a na konci snad najít své štěstí? Nebude to lehká cesta, ale jistě víte jedno, Meč osudu má dvojí ostří.

Oddíl Toulavý vítr zve své stálé členy, ale i nové kamarády, na letní tábor. Letos prožijeme mnohá dobrodružství ze světa Zaklínače.

Důležité informace:

  • Kde: základna Uragán, Novohradské hory, Ličov
  • Adresa: LT Uragán, pošta Benešov nad Černou, 382 82
  • Ubytování: ve stanech s podsadou
  • Stravování: zajištěno 5x denně
  • Maximální kapacita: 30 dětí od 8 let
  • Cena: 4000 Kč

Stálý tábor je vyvrcholením celoroční činnosti. Je určen především pro členy oddílu, ale i pro ostatní zájemce z řad veřejnosti. Pro nečleny oddílu je třeba osobní setkání nejlépe na některé ze schůzek. Poznají tak ostatní kamarády a dozví se vše potřebné. Cena pro nečleny oddílu je navýšená o roční členský příspěvek 400 Kč (zahrnuje základní úrazové pojištění).

Maximální kapacita běhu je 30 dětí. Pořádí se určuje dle data odevzdání vyplněné přihlášky, přičemž přednost dostávají aktivní členové oddílu. Jednoduše řečeno, počet členů oddílu je doplněn do celkové kapacity tábora veřejností. V případě většího zájmu rozhoduje datum odevzdání přihlášky.

Dokumenty ke stažení